Uděláš mi dítě

15. 02. 2009 | † 22. 10. 2011 | kód autora: Sfr

Jejda to byl skvělej víkend.

V pátek jsme byli v Alcatrazu. Ještě před tím jsme si šly s Hančou sednout k Pirátovi. Daly jsme si dárečky na Valentýna dostala jsem čokoládový lízátko a bonbony) a vydaly se do Alcu. Tam už na nás čekal Bond, Roman s Milou, příjemní barmani(ky), skvělý prostředí, blbej dj, tequilla silver za 25, atd...

 Hanička

Však my víme..

Roman s Milou

Roman s Milou

Já s Haničkou

Já s Haničkou...

Lízátka

Za dvě tequilly lízátko, to se pak jináč pije

Hanka s Romanem

Hanička s Ománkem

Zapařili jsme, užili si to, i když dj nehrál rock. Prostě akce jak má být. Domů jsme s Bondem přijeli v půl páté a nějak jsem už do té půl 6 neusla Jednak zásluhou Bonda, jednak představou, že za tak krátkou dobu vstávám.

V práci jsem měla největší krizovku. Prostě tohle už nikdy nechci zažít. Nespát a jít do práce. Měla jsem čas od času mikrospánky a zachránilo mě kafe. Jinak nevím, co bych dělala. Hned jak jsem došla z práce, tak jsem se snažila vyspat, ale spala jsem jen hodinu, takže jsem byla opravdu ,,přespaná".

Já s miláčkem

Já s miláčkem

V 6 jsem jela za Hančou. U zooparku se pouštěly valentýnské lampiony. Šel s náma ještě Roman (Ománek:-)). A teď se podržte. Nechal mě sednout si do jeho HONDY CIVIC. Ou bože, byla jsem v sedmém nebi. A příště se v ní chcu vyfotit. Krásný auto. Nakonec jsme lampiony nevypustili kvůli strašné zimě a velké frontě. V 8 jsem se setkala s Bonďátkem, a protože byl Valentýn, šli jsme na Valentýnskou večeři. Skvělou večeři. Krásně jsme si popovídali. Po dlouhé době jsem si dala Ondráš. Moc jsem se opět nevyspala. Šli jsme spát kolem jedné a probuzení bylo kolem půl deváté. Ale stálo to za ty zážitky. Prostě tenhle Valentýn byl nejkrásnější v mém životě.

Teď jsem dojela z oslavy babiččiných narozenin. Sára (7) tam měla kamaráda Jéňu (5) a pořádně jsme blbli. Pořád tam skákali po bratrovi a chtěli vidět bratrovi slipy a pak mu vysvlíkli triko. Brácha toho měl po chvíli dost páč byl nějakej nevyspanej, tak se je snažil přesměrovat na mě. Pak se mu podařilo jim utýct. Asi ještě nebude chtít dítě.  Mě chtěli ulechtat a nejvíc mě dostala Sářina hláška, když se bratrovi snažila sundat triko:

,,Jarku, udělej mi dítě?"

Tak se ptám Sáry, jak to myslí a ona: ,,No zabalí mě do duchny jako do zavinovačky a já se z toho budu muset dostat".

děti s brarem

Sára, Jéňa, bratr..

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.